Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zdjąć rygielki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak zdjąć rygielki?

    Zróbmy najpierw liste!
    Zobaczymy ile jest koszulek dzięki czemu ustali sie cena końcowa!
    Przydało by się ustalić wersje końcowa bo w końcu niewiadomo co dokładnie mamy...

    BTW sa może jakieś szare? Bo mam białego kudłatego psa... No szara lepiej wygląda przy srebrnej Octavii 8)
    pzdr

  • #2
    Jak zdjąć rygielki?

    Witam

    Kupiłem sobie super chromowane rygielki Chce zdjac stare, ale cos mi nie idzie..Wiem ze podobno tzreb aprzekrecic w prawo i ciagnac, ale cos u mnie nie chca zejsc ..Nie chce czegos urwac..Ma ktos jakis sprawdzony sposob na je wyjac
    --------------

    Komentarz


    • #3
      Ja juz dokladnie nie pamietam metody, ale pamietam, że strasznie ciezko to schodzilo.

      Musialem uzyc sprzetu specjalistycznego w postaci kombinerek i troche sie silowac.
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie ja sobie poradziłem używając kombinerek i kawałka szmatki, żeby nie zniszczyć rygli. Trzeba uzyć naprawdę sporo siły, herman kręć przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
        Nieustanny banan na twarzy...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Cobra83
          Dokładnie ja sobie poradziłem używając kombinerek i kawałka szmatki, żeby nie zniszczyć rygli. Trzeba uzyć naprawdę sporo siły, herman kręć przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
          Czyli rozumie ze mam krecic na sile w lewo..Bo lekko to moge nawet reka ukrecic.. A moze lekko w lewo a ptem ciagnac do gory na sile??

          Pozdrawiam
          --------------

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez herman
            Czyli rozumie ze mam krecic na sile w lewo
            odkręca się zawsze w lewo

            Zamieszczone przez herman
            Bo lekko to moge nawet reka ukrecic
            jak sie ma imadło w ręku

            Jak gwint się skończy innego wyjscia nie ma, trzeba do góry :?
            O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
            KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
            O III czarna liftback - reaktywacja

            Komentarz


            • #7
              herman, jestem na tym samym etapie Ręką udało mi się przekręcić jakieś 90st. w lewo i się zatrzymałem. Dalej ręcznie nie idzie. Pytanie tylko czy jest tam zwykły gwint i kręcimy cały czas w lewo, czy może obracamy trochę w lewo a potem ciągniemy go góry?

              Komentarz


              • #8
                Ja juz skonczylem..Jest zykly gwint, blokuje sie kawalek bo jest przyciety..Lap przez szmatke kombinerkami i krec w lewo, nic nie szarp do gory bo to nic nie da..Musisz pokrecic troche i co jakis czas sprobuj go zdjac, powinien lekko, jesli nie to krec dalej...Robota na 5 minut na wszystkie 4 drzwi Ja sie zasugerowalem wczesniej opisem z forum fabii i tam kolesie pisali ze to szarpali do gory, tez tak zrobilem i niestety lekko drasnalem sobie folie na szybie i zonk
                --------------

                Komentarz


                • #9
                  Super, dzisiaj tuning

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: Jak zdjąć rygielki?

                    Zamieszczone przez herman
                    Witam

                    Kupiłem sobie super chromowane rygielki Chce zdjac stare, ale cos mi nie idzie..Wiem ze podobno tzreb aprzekrecic w prawo i ciagnac, ale cos u mnie nie chca zejsc ..Nie chce czegos urwac..Ma ktos jakis sprawdzony sposob na je wyjac
                    Ja miałem szczęście i fabrycznie nie były mocno przykręcone - mocne palce i poszło bez bólu. Powodzenia.
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                    Komentarz


                    • #11
                      dzis na mnie kolej z tymi ryglami
                      daNiel

                      Komentarz


                      • #12
                        danie182, no to mała uwaga. Rygli się nie wykręca, tylko przekręcasz w prawo lub w lewo aż poczujesz "kliknięcie" i powinien wyjść do góry. Z nowymi robisz odwrotnie.

                        Komentarz


                        • #13
                          własnie podczas montażu to zauważyłem dzieki bardzo
                          daNiel

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X